5 ROKOV ZÁRUKA - TV Panasonic

Už 100 rokov je naším hlavným cieľom zlepšovať životy našich zákazníkov, a tým robiť svet okolo nás lepším. Nie je náhoda, že všetko, čo robíme je plné inovácií, kvality a spoľahlivosti, čo definuje našu tradíciu vo svete spotrebnej elektroniky aj v ďalších odvetviach.Vaša dôvera a vernosť sú pre nás motiváciou do ďalšej práce na nových produktoch, pri ktorých zlepšujeme nielen technické vlastnosti, ale aj zvyšujeme hranicu kvality, ktorá je pre nás najdôležitejšia. Ako dôkaz toho, že veríme našim produktom a garantujeme špičkovú kvalitu, sme sa rozhodli na vybrané modely TV k štandardným 2 rokom záruky pridať ešte 3 navyše. Ak si teda zakúpite TV* Panasonic (*vybrané typy), máte 5 rokov istotu, že nech sa stane čokoľvek, budete mať vždy jedinečnú kvalitu obrazu odporúčanú HOLLYWOODom.


Panasonic dáva svojim zákazníkom vždy o niečo viac ako ostatní. Ponúkame vám produkty, ktoré nielenže technologicky mieria niekoľko rokov dopredu, ale zároveň sa vyznačujú dlhou životnosťou. Vieme, čo tvrdíme, pretože naše technológie a produkty sú preverené náročnosťou zákazníkov už 100 rokov.

Využite akciu 5 rokov záruky na vybrané TV Panasonic a váš život bude plnší, jasnejší, farebnejší ... jednoducho, lepší.

Vyberte si televízor, ku ktorému
môžete získať 5-ročnú záruku

Aktivujte 5-ročnú záruku k svojmu
zakúpenému televízoru

Ak ste zakúpili v období od 16.7.2018 do 30.9.2018 televízor Panasonic radu FZ950, FZ800, FX780, FX740 alebo FX700, môžete tu aktivovať svoju predĺženú záruku. Kompletné podmienky akcie vrátane konkrétnych modelov, nájdete tu.

Vyplňte nasledujúci formulár pre aktiváciu 5 ROKOV ZÁRUKY

Ak nemáte scanner, stačí účtenku vyfotiť mobilným telefónom alebo tabletom v dostatočnom rozlíšení.

* Povinné polia


Kde kúpiť nový televízor Panasonic?Kompletný zoznam predajcov, u ktorých môžete zakúpiť Panasonic TV nájdete tu.